Úvod Magazín Články Jak žít bohatším životem?

26. října 2021 |

Jak žít bohatším životem?

V tomto článku zjistíte:

PROČ ŽIJEME? Vy to nevíte?

VAŠÍM ÚKOLEM JE NA TO PŘIJÍT.  ŽIJTE BOHATÝM ŽIVOTEM A TO V NEJŠIRŠÍM MOŽNÉM SMYSLU.

Chcete dělat stejnou práci až do důchodu?

Naplňuje vás práce, kterou děláte?

Jaká práce by pro vás byla ideální?

Čeho v životě chcete dosáhnout?

Jste sami? Cítíte se opuštění?

Potřebujete pomoc v samotě, v nudě a v depresi?

Rádi by jste ještě váš život naplnili, obohatili a zpříjemnili?

Co doopravdy chcete?

V životě je důležité rozhodnout se správně a udělat ten správný krok správným směrem.

Splňte si sny a běžte za nimi.

Máte nápad?

Učiňte první krok a nepřešlapujte na místě.

Věřte, že když budete chtít, vše se podaří, jenom musíte udělat ten krok vpřed, otevřít se, poradit se.

Je to v každém z nás, každý se může prosadit v čem je dobrý a co ho baví.

Pokud totiž děláte tu správnou práci, zjistíte, že ve vašem životě se začnou objevovat ti správní lidé, správné příležitosti a obojí vám pak pomůže posunout se do další fáze.

Nečekejte, že se vše změní za noc, musíte být silní a trpěliví.

Stačí mít oči otevřené.

Nečekejte, neváhejte, nepochybujte, když máte příležitost, když dostanete impulz, když cítíte, že vás to táhne, jednejte, to je váš úkol, to je vše, co musíte udělat.

Otevřete se NÁPADŮM a uskutečněte je, zakusíte ten zázrak, tú radost, to blaho.

Zakusíte všechny ty skvělé věci, které by jste chtěl v životě zažít, bohatství, pohoda, radost…

Když se uzavřete do negativních myšlenek, pocítíte nepokoj, trápení, bolest, budete mít pocit, že každý den je pro vás jen utrpení.

Tvořte a vymýšlejte ve směru, který vás baví, je vaším koníčkem a rozumíte mu.

Pak uvidíte ty neuvěřitelné nápady , které se začnou nabízet.

Někdy je to jenom maličkost, ale může se z toho stát obrovská věc.

Nezatracujte maličkosti, věnujte se jím, zdokonalujte je, vylepšujte je, poraďte se s lidmi, kteří vám pomůžou a poženou vás až k cíli.

Nebojte se a začněte.

Pozorujte, tvořte, přemýšlejte, vylepšujte, zdokonalujte, ten dar je ve vás a vy to dokážete, jenom si musíte věřit.

Žijeme proto, aby jsme za sebou světu zanechali spoustu práce a dobrých nápadů, aby náš život byl plný štěstí a radosti .

Poslední dotazy z poradny a naše rady:

Revmatoidní artritida

Silvia

Dobrý deň. Pred pár rokmi som dostala silný zápal mandlí - angínu. Nepreliečili ma penicilínom ale iba odhadom nasadili antibiotiká. Po 2 rokoch som začala opúchať/ lýtka a tvár/ a zadýchavala som sa. No lekári nič nenašli. Po roku som dostala silné bolesti klbov. Diagnostikovali mi seropozitívnu reumatoidnú artritídu. Mala som 40 rokov. Napriek liečbe mi nič nezaberalo a bolelo ma neraz aj 40 klbov, horúčky 38.5 stavy keď 2 dni nemôžete chodiť. Bolesť strašná. Nielen kĺbov ale aj koníkov a celých chodidiel. Mala som zapálené všetky kosti na chodidlách. Nikto z lekárov si nevšimol ASLO cez 800. Preliečili ma Pendeponom / injekcne penicilín / asi rok. Kleslo na 200 a zase po 6 mesiacoch ide hore. Môj odhad je, že za všetkým sa skrýva práve streptokok ktorý mi v tele koluje asi 6 rokov . Napriek biologickej liečbe ma bolia klby stále. Lekári nechápu prečo nezaberá. Keď je streptokok premnožený vraj sa ukladá do klbov. To viem od bylinkárov. Zároveň dostávam kŕče do svalstva, hlavne dolných končatín . Poraďte prosím ako ho dostať z tela keď už je v kĺboch. Ďakujem veľmi pekne. Už som zúfala.

Dobrý den Silvie,

je dobře, že jste se nedala očkovat. Většinou  klienti, kteří mi píšou , že mají šílené bolesti kloubů a svalstva, jim bolesti začali právě po očkování.

Artritida může postihovat osoby všech věkových skupin, může být důsledkem opotřebení, infekce nebo autoimunitního onemocnění. Artritida je zánětlivá nemoc kloubů, při které jsou šílené bolesti, otoky a ztuhlost kloubů, že se nemůžete ani pohnout. Řešením může být symptomatická léčba pomocí pulzní magnetoterapie, která je zaměřena na projevy a příznaky, jako jsou bolesti, otoky a záněty. Taková léčba pomáhá tlumit bolest, působí proti zánětům a tlumí otoky. Pomůže zlepšit kvalitu života.

Příčina – onemocnění může vzniknout z dříve prodělané infekční choroby. A to vy píšete, že jste prodělala.

Revmatoidní artritida je zánětlivé onemocnění kloubů, při kterém imunitní systém napadá vlastní tkáně v oblasti kloubů a poškozuje je. Artritidu kloubů nelze kompletně vyléčit, proto se léčba soustředí na zmírnění bolesti a zánětu a podporu funkce kloubu.

Krátkodobou úlevu a „odpočinek“ pro kloub může přinést ortéza. Suché teplo ve formě obkladů ulevuje od revmatické bolesti kloubů. Naopak chladné obklady zmenšují otok. Dále pomůžou masáže, cvičení, plávání, chůze, protahovací cviky nebo akupunktura. Pravidelné cvičení dokáže zmírnit bolest při artritidě a zlepšuje hybnost kloubů. Zdravá a vyvážená strava je při artritidě důležitá kvůli přísunu všech potřebných živin a udržování správné hmotnosti.

Silvie, pokud si myslíte, že příčinou je streptokok, tak to jsou bakterie, které způsobují zánětlivé onemocnění. Streptokoka můžete zničit kloktaním silného odvaru (kus zázvoru velikosti palce nastrouhejte a zalijte litrem vroucí vody, možno přidat šťávu z jednoho citronu). Čerstvý lze nastrouhat přímo do jídla nebo horkého či studeného nápoje. Ovšem pozor na předávkování! Denní příjem čerstvého zázvoru by neměl překročit čtyři gramy. Smícháním mletého zázvoru s kurkumou a sádlem vznikne zahřívací mast na klouby, která tiší chronický zánět. Dále z přírodních antibiotik je čerstvý česnek, který dokáže porazit Streptokoka.

Ještě doporučím bylinky – čaje nebo tinktury:

Lichořeřišnici, tužebník jilmový, pupen ořešáku, kurkumu, černý pepř, dobromysl, šalvěj, modřín.

Vyzkoušejte vypít, denně na lačno lžičku jablečného octu do 2 dcl čaje a večer před spaním.

Silvie, věřím, že některé rady vyzkoušíte a vaše problémy se zmírní.

Přeji vše dobré .

Darina

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Děkujeme za dobrovolný příspěvek na účet: 1436785173/0800