Úvod Bylinková poradna Zánět močových cest

Zánět močových cest

Denisa

Dobrý den paní Darino,
doporučila mi vás má kamarádka, které jste též hodně pomohla. Chci vás požádat o radu. Už dlouho se léčím plísňovou infekci a nic mi nepomáhá. Pořád se střída zánět močových cest nebo zánět pohlavních orgánů. Jsem z toho hodně špatná a nevím co s tím dále?

Poraďte mi prosím
Denisa

Dobrý den Deniso,

plísňová infekce vyvolaná kvasinkovou houbou ,, Candida albicans,, je kvasinka, která žije v naších vnitřnostech a produkuje spoustu toxinů. Bakterie se množí ve střevech a tělo je absorbuje skrze střevní stěnu do krve.

Toto narušuje celý organismus. Tvoří se afty, začínají bolesti kloubů, bolesti hlavy, deprese, únava, zánětlivá onemocnění i rakovina tlustého střeva i jiných druhů rakoviny.

Zánět začíná tím, že je oslabený imunitní systém a infekce nebo cizorodé látky způsobují celé kaskády biochemických reakcí. Kolonie plísní se začnou masívně šířit do všech prázdných koutů tlustého i tenkého střeva.

Krev je infikovaná přímo plísněmi, které pak vyvolávají záněty od hlavy po paty. Candida se často stává nezvládatelná.

Plísňová infekce vzniká z nadměrné konzumaci antibiotik, hormonů, zakyseleného organizmu ( nadměrná konzumace cukru a sladkých pokrmů a sladkostí.

Pijte často kysané mléko s jitrocelem ( Psylliem ) a s kořenem čekanky. Vynechte konzumaci ovocných jogurtů, ztužené tuky, banány, med, mléko, kvasnice, bílý chléb a cukr.

Doporučuji tinktury nebo čaje z bylin – pelyněk, hřebíček, česnek, oreganový olej, ořech.

Související výrobky

Opravdu bychom Vám rádi prozradili o produktech více, ale jen toto nám u bylinek a bylinných produktů zákon umožňuje i když se užívají po generace. Nestačí to? Poradíme vám i osobně v naší poradně. Lidem již pomáháme řešit obtíže a nemoci přes 20 let.

Další dotazy z poradny

Zánět varlete

Michal

Dobrý den. Chytl jsem od přítelkyně příušnice a po týdnu se mi objevil zánět pravého varlete (přikládám foto zprávy). Nasadili mi antibiotika Doxybene, jelikož jsme následkem příušnic přišli o miminko (přítelkyně byla těhotná), chci udělat maximum pro doplnění antibiotické léčby.
Děkuji, Michal.

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Děkujeme za dobrovolný příspěvek na účet: 1436785173/0800