Úvod Bylinková poradna Bolest krční páteře

Bolest krční páteře

Petr

Dobrý den Darino,
mám problém s krční páteři. Bolest je silná a vystřeluje do hlavy. Hlavou nemůžu otáčet do stran a bolest vystřeluje krutou bolestí.
Můžete mi poradit z čeho to může být?
Je to hlavně ráno, když vstávám, přes den se to trochu zklidní. Manželka u Vás už byla z jinými potížemi a moc Vás doporučovala.

Děkuji Petr

Dobrý den Petře,

za důvěru moc děkuji a pozdravuji paní manželku.

Petře, potřebuji vědět jestli nespáváte na břiše ? Pokud ano, je to možné z této polohy spánku. Veškeré svalstvo při spánku povolí a tíha zůstává na krční páteři. Ta se zablokuje a bolest je na světě.

Další problém může být, že jste přepracovaný, unavený anebo sedíte dlouho v nesprávné poloze. Svalstvo je oslabené a bolest vystřeluje do hlavy.

Zkuste se častěji protáhnout nebo projít, to vám určitě pomůže.

Od bolesti hlavy je nejlepší bylina řimbaba s heřmánkem. Buď tinktura nebo silný čaj.

Na masírování krční páteře můžete použít kaštanovou mast a par kapek eukalyptus oleje.

Věřím, že mé rady vám pomůžou.

Přeji krásný den.

Darina L.

Související výrobky

Opravdu bychom Vám rádi prozradili o produktech více, ale jen toto nám u bylinek a bylinných produktů zákon umožňuje i když se užívají po generace. Nestačí to? Poradíme vám i osobně v naší poradně. Lidem již pomáháme řešit obtíže a nemoci přes 20 let.

Další dotazy z poradny

Zánět dvanácterníku

Lenka

Dobrý den, prosím o radu a nějaké doporučení. Zkusím nastínit situaci. Byl mi diagnostikován před lety chronický zánět dvanácterníku v důsledku kombinace léků. Poté problémy s překyselením žaludku, průjmy, hemoroidy, bolesti břicha, vznikly potravinové intolerance a nové alergie. Léky nezabraly, jen dieta a klid. Dietou jsem dostala vše pod kontrolu. Zánět se po letech zase rozjel, snažím se dostat pod kontrolu, což je na delší dobu. Trochu se daří. Pohyb, dieta, klid v lese pomohli. V důsledku špatného fungování střev, vstřebávání živin, vitamínů a minerálů, na což jsem byla upozorněna lékařem, došlo mimo jiné k hormonální nerovnováze, problém s cukry v krvi a cholesterolem atd. Příčiny znám, potřebuji pomocí s důsledky.
Tedy
1. hormonální nerovnováha - motání hlavy, mdloby, bolestivá menstruace, šílená únava i po kvalitním spánku, brnění konečků prstů, závodění těla, náladovost, agresivita, napětí, problémy před ms, bolestivá prsa atd. 14 dní jsem ko a nemohu ani fungovat v práci, týden před ms a během ms.
2. Překyselený žaludek, špatné fungování dvanácterníku
3. Posílení imunity v důsledku diety, nemám příjem vitamínů, nesmím ovoce ani zeleninu,proto 4x od ledna šílená chřipka, záněty atd. Doplňky stravy z lékárny mi dráždí žaludek, tudíž zhoršují situaci.
Děkuji za tipy a rady.

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Podpořte poradnu dobrovolným příspěvkem na účet: 1436785173/0800