Úvod Magazín Články Přírodní lék na mnoho problémů

16. listopadu 2021 |

Přírodní lék na mnoho problémů

Přírodní léčiva využívá mnoho lidí. Ne vždycky je nutno polykat prášky a tím pádem své tělo dopovat chemií a různými farmaky. Lidskému tělu sice tyto léky pomohou, ale mohou mít také řadu vedlejších účinků. Pokud to jde, je vždycky dobré vsadit na přírodu a přírodní léčiva. Takové přírodní léky si můžete vyrobit také v pohodlí domova. Postačí vám k tomu produkty, které máte doma. Například česnek, med a jablečný ocet. Jde o nejúčinnější lék, který pomáhá na mnoho problémů.

Účinnější než penicilín

Zdravotní odborníci se shodují na tom, že přírodní produkty z bylin jsou i desetkrát účinnější, než penicilín. To tedy znamená jednu věc, měli byste vyzkoušet tento domácí přírodní lék – česnek, medem a jablečný ocet. Jde o super zdravý domácí lék, který je zcela na přírodní bázi. Poskytne mnoho zdravotních výhod, které jsou pro vaše zdraví prospěšné. Jde o lék, který je velmi jednoduchý, levný a snadný. Veškeré suroviny na výrobu léku, má většinou každý člověk doma.

Prospěšné pro lidské tělo

Navíc je tento lék prospěšný pro celé lidské tělo. Med je antimikrobiální a přináší do těla enzymy, vitamíny a minerály. Z česneku je skvělý allicin, který je silným antioxidantem a působí proti rakovině a předčasnému stárnutí. Jablečný ocet zase bojuje proti diabetu a špatnému trávení. Když se všechny tři tyto ingredience smíchají, mají pro lidské tělo obrovský léčivý účinek.

Domácí lék ze tří ingrediencí

Podle odborníků tento domácí přírodní lék pomáhá zvyšovat váš imunitní systém, snižuje hladinu krevního tlaku, snižuje hladinu LDL, (tedy špatného cholesterolu). Dále také pomáhá snižovat počet infekcí a nachlazení, je velmi dobrý proti artritidě, dně nebo proti bolesti kloubů. Jak si tento přírodní lék připravit? Je to jednoduché!

Ingredience:

  • 10 stroužků česneku
  • 1 šálek jablečného octa
  • 1 šálek syrového organického medu

Postup:

Vezměte oloupaný česnek a vložte do sklenice, přidejte med, jablečný ocet a pořádně promíchávejte po dobu patnácti sekund. Sklenici uložte do lednice, kde vydrží pět dní. Obsah sklenice míchejte každý den. Váš přírodní lék je připraven k užívání.

Poslední dotazy z poradny a naše rady:

Produkt Venira sex booster

Adéla

Dobrý den, lze produkt Venira sex booster užívat při brání antikoncepce ? Děkuji Vám za odpověď.

Zdravím Adélko,

Dle popisu: pro všechny, kteří se právě snaží o miminko. Takže si myslím, že antikoncepci není vhodná.

Přírodní doplněk stravy Sex booster je určený pro ženy. Je vyvinutý tak, aby dokázal podpořit dobré sexuální vztahy, napomáhal k prokrvení, přispěl ke zvýšení vytrvalosti, libida a sexuální touhy.

Maca peruánská navíc podporuje plodnost, tudíž je to skvělá cesta pro všechny, kteří se právě snaží o miminko.

 Jaké jsou hlavní výhody těchto kapslí?

  • podporují tvorbu estrogenu
  • pomáhají udržovat kvalitní sexuální život
  • přispívají ke zvýšení vytrvalosti
  • podporují normální plodnost a reprodukci
  • mají pozitivní vliv na prokrvení
  • pomáhá regulovat hormonální aktivitu

Zdraví Darina

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Děkujeme za dobrovolný příspěvek na účet: 1436785173/0800