Úvod Magazín Články Přírodní lék na mnoho problémů

16. listopadu 2021 |

Přírodní lék na mnoho problémů

Přírodní léčiva využívá mnoho lidí. Ne vždycky je nutno polykat prášky a tím pádem své tělo dopovat chemií a různými farmaky. Lidskému tělu sice tyto léky pomohou, ale mohou mít také řadu vedlejších účinků. Pokud to jde, je vždycky dobré vsadit na přírodu a přírodní léčiva. Takové přírodní léky si můžete vyrobit také v pohodlí domova. Postačí vám k tomu produkty, které máte doma. Například česnek, med a jablečný ocet. Jde o nejúčinnější lék, který pomáhá na mnoho problémů.

Účinnější než penicilín

Zdravotní odborníci se shodují na tom, že přírodní produkty z bylin jsou i desetkrát účinnější, než penicilín. To tedy znamená jednu věc, měli byste vyzkoušet tento domácí přírodní lék – česnek, medem a jablečný ocet. Jde o super zdravý domácí lék, který je zcela na přírodní bázi. Poskytne mnoho zdravotních výhod, které jsou pro vaše zdraví prospěšné. Jde o lék, který je velmi jednoduchý, levný a snadný. Veškeré suroviny na výrobu léku, má většinou každý člověk doma.

Prospěšné pro lidské tělo

Navíc je tento lék prospěšný pro celé lidské tělo. Med je antimikrobiální a přináší do těla enzymy, vitamíny a minerály. Z česneku je skvělý allicin, který je silným antioxidantem a působí proti rakovině a předčasnému stárnutí. Jablečný ocet zase bojuje proti diabetu a špatnému trávení. Když se všechny tři tyto ingredience smíchají, mají pro lidské tělo obrovský léčivý účinek.

Domácí lék ze tří ingrediencí

Podle odborníků tento domácí přírodní lék pomáhá zvyšovat váš imunitní systém, snižuje hladinu krevního tlaku, snižuje hladinu LDL, (tedy špatného cholesterolu). Dále také pomáhá snižovat počet infekcí a nachlazení, je velmi dobrý proti artritidě, dně nebo proti bolesti kloubů. Jak si tento přírodní lék připravit? Je to jednoduché!

Ingredience:

  • 10 stroužků česneku
  • 1 šálek jablečného octa
  • 1 šálek syrového organického medu

Postup:

Vezměte oloupaný česnek a vložte do sklenice, přidejte med, jablečný ocet a pořádně promíchávejte po dobu patnácti sekund. Sklenici uložte do lednice, kde vydrží pět dní. Obsah sklenice míchejte každý den. Váš přírodní lék je připraven k užívání.

Poslední dotazy z poradny a naše rady:

Atopický ekzém, astma

Nicol

Dcera od tří měsíců atopický exém ,astma alergie.
Nyní velmi suchá šupinatá kůže po celém obličeji.
Při jakémkoli setkání s vlhkostí(vzduchu )rapidně se zhorší.
Výjimkou však pobyt u moře.
Též přetrvává problém z dýcháním (astma ?)
Léky žádné nebere ,již od dětství se touto klasickou léčbou stav spíše zhoršil.
Velice kladně působí podání jakéhokoli homeopat. přípravku na cokoli.
Myslíme si že na vině slabá imunita po neustálých antb. podávaných v dětství na opakované zápaly plic.
Vyšetření klasickou medicínou nám žádný problém nebyl nalezen.

Dobrý den Nicol,

je to smutné, ale v dnešní době stále roste počet dětí s astmatem, alergiemi i s ekzémem. Alergie u dětí je nejčastější příčinou vzniku atopického ekzému. Je dokázáno, že 70 % dětí si ekzém vyléčí. Bohužel riziko astmatu, přetrvává. Astma patří mezi jednu z nejčastějších chronických chorob. Na vzniku astmatu se podílí několik faktorů. Jsou to : alergie na různé látky, hlavně na pyly, plísně, roztoče…Astma je způsobená špatnou slezinou.

Olej z černého kmínu – úspěšně léčí Astma. Vhodný doplněk na průduškové astma – bazalka pravá. Výborná je i pivoňka lékařská, Kalísia, Plícník lékařský, divizna…

Imunitu podporuje – kořen lopuchu, rakytník, kopřiva, echinacea, petrželová nať, Jitrocelový sirup…

Já , bych vám doporučila obrátit se na centrum – regenerace.cz

Jsou to odborníci lékaři – přírodní medicíny na léčbu Astma. Mají regenerační program = konkrétní řešení vašeho astmatu.

Nicol, přenechám řešení odborníkům. Přeji vám hodně energie a dceři zlepšení zdravotního stavu.

Darina

 

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Podpořte poradnu dobrovolným příspěvkem na účet: 1436785173/0800