Úvod Magazín Články Zanesené cévy, hypertenze…

15. srpna 2022 |

Zanesené cévy, hypertenze…

 

Dlouhověkost je ve zdravých cévách.

V tomto článku zjistíte:

Tajemství dlouhověkosti je ve zdravých cévách. Pokud jsou cévy čisté a zdravé, můžete žít až do 120 let a dokonce i déle.

Funkce všech vnitřních orgánů a systémů závisí na kvalitě krve. Krev dodává kyslík a živiny vnitřním orgánům a pomáhá eliminovat oxid uhličitý a metabolické produkty. Když jste mladý, máte hodně pohybu a vaše cévy jsou pružné a čisté. Proto poskytuji maximální množství kyslíku a živin orgánům.

Avšak s věkem se vaše hladina fyzické aktivity snižuje a vaše krevní cévy se zanášejí. Je to způsobeno různými faktory, včetně škodlivých ( například kouření, nezdravá strava, znečištění ovzduší, sedavý životní styl….) a také zcela přirozenými ( jako je ukládání lipidů, což se stane každému).

Představte si rozvodové potrubí plné rzi. Co se stane s vodou v takovém případě? Tlak vody se zvyšuje a kvalita vody se snižuje. Totéž se děje s cévami. Když se v krvi zvyšuje hladina cholesterolu a dalších látek, zvyšuje se krevní tlak. Zanesené cévy jsou hlavní příčinou hypertenze! Kromě toho se nečistoty dostávají i do krve. Krevní oběh přestane fungovat tak, jak by mělo. V důsledku toho trpí všechny orgány a systémy, což dramatickým způsobem ovlivňuje vaše zdraví. Dokonce i kůže je orgán, na to nezapomínejte.

Koneckonců vaše tělo začíná stárnout. Pokud ,, vyčistíte,, vaše cévy tak, že budete občas odstraňovat nános plaku, budete moci žít déle a zdravě. Všechny vaše orgány, klouby a dokonce váš mozek zůstanou zdravé a budou fungovat normálně. Krev musí v cévách pěkně proudit, aby dokázala roznést výživné látky a kyslík do všech orgánů. Špatná průchodnost cév pak může vést až k infarktu nebo mozkové mrtvici.

Pokud máte tyhle příznaky, věřte, že je to nárůst usazenin:

Migréna, zhoršení paměti, chronická únava, nespavost, zhoršení zraku a sluchu, vysoký tlak, dýchavičnost a angína, bledá kůže na nohou, bolesti svalů a kloubů.

Usazeniny v cévách se ve skutečnosti velmi rychle hromadí, zejména u starších lidí. Proto je nutné cévy pročistit jednou za rok. Výrazně zlepšíte své zdraví a zpomalíte proces stárnutí.

Připravte si směs rovným dílem – květ hlohu obecného,  nať rozrazilu lékařského,  česneku medvědího a  meduňky lékařské. Směs bylinek zamíchejte a uložte do sklenice nebo látkového pytlíčku. Každé ráno a odpoledne spařte 200 ml vody 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi bylin, 10 minut louhujte, sceďte a popíjejte.

Čisté krevní cévy jsou klíčem k dlouhému a zdravému životu.

Poslední dotazy z poradny a naše rady:

Atopický ekzém, astma

Nicol

Dcera od tří měsíců atopický exém ,astma alergie.
Nyní velmi suchá šupinatá kůže po celém obličeji.
Při jakémkoli setkání s vlhkostí(vzduchu )rapidně se zhorší.
Výjimkou však pobyt u moře.
Též přetrvává problém z dýcháním (astma ?)
Léky žádné nebere ,již od dětství se touto klasickou léčbou stav spíše zhoršil.
Velice kladně působí podání jakéhokoli homeopat. přípravku na cokoli.
Myslíme si že na vině slabá imunita po neustálých antb. podávaných v dětství na opakované zápaly plic.
Vyšetření klasickou medicínou nám žádný problém nebyl nalezen.

Dobrý den Nicol,

je to smutné, ale v dnešní době stále roste počet dětí s astmatem, alergiemi i s ekzémem. Alergie u dětí je nejčastější příčinou vzniku atopického ekzému. Je dokázáno, že 70 % dětí si ekzém vyléčí. Bohužel riziko astmatu, přetrvává. Astma patří mezi jednu z nejčastějších chronických chorob. Na vzniku astmatu se podílí několik faktorů. Jsou to : alergie na různé látky, hlavně na pyly, plísně, roztoče…Astma je způsobená špatnou slezinou.

Olej z černého kmínu – úspěšně léčí Astma. Vhodný doplněk na průduškové astma – bazalka pravá. Výborná je i pivoňka lékařská, Kalísia, Plícník lékařský, divizna…

Imunitu podporuje – kořen lopuchu, rakytník, kopřiva, echinacea, petrželová nať, Jitrocelový sirup…

Já , bych vám doporučila obrátit se na centrum – regenerace.cz

Jsou to odborníci lékaři – přírodní medicíny na léčbu Astma. Mají regenerační program = konkrétní řešení vašeho astmatu.

Nicol, přenechám řešení odborníkům. Přeji vám hodně energie a dceři zlepšení zdravotního stavu.

Darina

 

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Podpořte poradnu dobrovolným příspěvkem na účet: 1436785173/0800