Úvod Magazín Články Zanesené cévy, hypertenze…

15. srpna 2022 |

Zanesené cévy, hypertenze…

 

Dlouhověkost je ve zdravých cévách.

V tomto článku zjistíte:

Tajemství dlouhověkosti je ve zdravých cévách. Pokud jsou cévy čisté a zdravé, můžete žít až do 120 let a dokonce i déle.

Funkce všech vnitřních orgánů a systémů závisí na kvalitě krve. Krev dodává kyslík a živiny vnitřním orgánům a pomáhá eliminovat oxid uhličitý a metabolické produkty. Když jste mladý, máte hodně pohybu a vaše cévy jsou pružné a čisté. Proto poskytuji maximální množství kyslíku a živin orgánům.

Avšak s věkem se vaše hladina fyzické aktivity snižuje a vaše krevní cévy se zanášejí. Je to způsobeno různými faktory, včetně škodlivých ( například kouření, nezdravá strava, znečištění ovzduší, sedavý životní styl….) a také zcela přirozenými ( jako je ukládání lipidů, což se stane každému).

Představte si rozvodové potrubí plné rzi. Co se stane s vodou v takovém případě? Tlak vody se zvyšuje a kvalita vody se snižuje. Totéž se děje s cévami. Když se v krvi zvyšuje hladina cholesterolu a dalších látek, zvyšuje se krevní tlak. Zanesené cévy jsou hlavní příčinou hypertenze! Kromě toho se nečistoty dostávají i do krve. Krevní oběh přestane fungovat tak, jak by mělo. V důsledku toho trpí všechny orgány a systémy, což dramatickým způsobem ovlivňuje vaše zdraví. Dokonce i kůže je orgán, na to nezapomínejte.

Koneckonců vaše tělo začíná stárnout. Pokud ,, vyčistíte,, vaše cévy tak, že budete občas odstraňovat nános plaku, budete moci žít déle a zdravě. Všechny vaše orgány, klouby a dokonce váš mozek zůstanou zdravé a budou fungovat normálně. Krev musí v cévách pěkně proudit, aby dokázala roznést výživné látky a kyslík do všech orgánů. Špatná průchodnost cév pak může vést až k infarktu nebo mozkové mrtvici.

Pokud máte tyhle příznaky, věřte, že je to nárůst usazenin:

Migréna, zhoršení paměti, chronická únava, nespavost, zhoršení zraku a sluchu, vysoký tlak, dýchavičnost a angína, bledá kůže na nohou, bolesti svalů a kloubů.

Usazeniny v cévách se ve skutečnosti velmi rychle hromadí, zejména u starších lidí. Proto je nutné cévy pročistit jednou za rok. Výrazně zlepšíte své zdraví a zpomalíte proces stárnutí.

Připravte si směs rovným dílem – květ hlohu obecného,  nať rozrazilu lékařského,  česneku medvědího a  meduňky lékařské. Směs bylinek zamíchejte a uložte do sklenice nebo látkového pytlíčku. Každé ráno a odpoledne spařte 200 ml vody 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi bylin, 10 minut louhujte, sceďte a popíjejte.

Čisté krevní cévy jsou klíčem k dlouhému a zdravému životu.

Poslední dotazy z poradny a naše rady:

Produkt Venira sex booster

Adéla

Dobrý den, lze produkt Venira sex booster užívat při brání antikoncepce ? Děkuji Vám za odpověď.

Zdravím Adélko,

Dle popisu: pro všechny, kteří se právě snaží o miminko. Takže si myslím, že antikoncepci není vhodná.

Přírodní doplněk stravy Sex booster je určený pro ženy. Je vyvinutý tak, aby dokázal podpořit dobré sexuální vztahy, napomáhal k prokrvení, přispěl ke zvýšení vytrvalosti, libida a sexuální touhy.

Maca peruánská navíc podporuje plodnost, tudíž je to skvělá cesta pro všechny, kteří se právě snaží o miminko.

 Jaké jsou hlavní výhody těchto kapslí?

  • podporují tvorbu estrogenu
  • pomáhají udržovat kvalitní sexuální život
  • přispívají ke zvýšení vytrvalosti
  • podporují normální plodnost a reprodukci
  • mají pozitivní vliv na prokrvení
  • pomáhá regulovat hormonální aktivitu

Zdraví Darina

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Děkujeme za dobrovolný příspěvek na účet: 1436785173/0800