Absces

Blanka

Dobrý den paní Darino,
potřebovala bych od vás poradit. Před léty jsem brala drogy a teď se mi vše odplácí. Už přes rok mám velký problém, že se mi začali tvořit na těle, ale hlavně na tváři, šílené hluboké vředy, které jsou zarudlé. Šíleně bolí a nedá se z nich vymáčknout žádný hnis. Pokaždé, když je mačkám, slyším, jak v nich něco praskne, ale hnis ven nevyteče. Bolest je nesnesitelná a do rána, se mi vyhodí vřed nový. Hlavně se mi vyhazuji, když mám menstruaci a jsou moc bolestivé. Víte si představit, jak pak vypadá můj obličej.
Kámoška mi vás doporučila, protože jste jí též pomohla s jinými zdravotními problémy.
Prosím moc o radu.

Blanka

Dobrý den Blanko,

ano, máte pravdu, že se vám teď tělo za vaše pokusy s drogami odplácí.

Absces (vřed), je dutina v těle vyplněná hnisem. Vzniká důsledkem hnisavé bakterie, které jste si do těla zanesla. Proto jsem přesvědčená, že jste pokusy dělala i vpichy drogy do těla. Právě táto skupina narkomanů, má zhoršenou funkci imunitního systému a zničený drogami i organismus.

V krátkosti vám vysvětlím, proč se vředy tak hluboko tvoří a co vlastně ten hnis obsahuje.

Jakmile si do těla zanesete bakterie, vyšle organismus na postižené místo bíle krvinky, které bojují  s infekcí. Postupně vzniká dutina plnící se hnisem tvořená odumřelou okolní tkání, mrtvými i živými bakteriemi a bílými krvinkami. Imunitní systém je oslabený a nedokáže infekci zničit, tak ji aspoň ohraničí. Nejhorší je, když se infekce nekontrolovaně začne šířit do okolních tkání a začne způsobovat vážné komplikace. Čím myslím, selhání orgánů či otravu krve.

Pokud si vředy mačkáte a slyšíte prasknutí, to jste si právě roznesla hnis do těla, čím si zaděláváte na skutečně vážné životu nebezpečné problémy.

Tento hnis vy sama, nikdy nedostanete z těla ven. Je hluboko v tkáni a to je práce pro chirurga a léčby u kožného lékaře.

Na zmírnění bolesti vám můžu doporučit cibuli –  vaříme ji 20 minut, rozmačkáme, uložit do plátěného kapesníku a přiložíme na postižené místo.

Posílit imunitní systém tinkturou nebo čajem – aronie, černý rybíz, ořech, kurkuma, oregano, šalvěj, oman, oves, kukuřičné vlasy, řebříček, jitrocel.

Hlavně doporučuji čím nejdřív navštívit lékaře.

Blanko, přeji vám hodně zdraví a klidné vánoční svátky.

Darina

Související výrobky

Opravdu bychom Vám rádi prozradili o produktech více, ale jen toto nám u bylinek a bylinných produktů zákon umožňuje i když se užívají po generace. Nestačí to? Poradíme vám i osobně v naší poradně. Lidem již pomáháme řešit obtíže a nemoci přes 20 let.

Další dotazy z poradny

Zánět dvanácterníku

Lenka

Dobrý den, prosím o radu a nějaké doporučení. Zkusím nastínit situaci. Byl mi diagnostikován před lety chronický zánět dvanácterníku v důsledku kombinace léků. Poté problémy s překyselením žaludku, průjmy, hemoroidy, bolesti břicha, vznikly potravinové intolerance a nové alergie. Léky nezabraly, jen dieta a klid. Dietou jsem dostala vše pod kontrolu. Zánět se po letech zase rozjel, snažím se dostat pod kontrolu, což je na delší dobu. Trochu se daří. Pohyb, dieta, klid v lese pomohli. V důsledku špatného fungování střev, vstřebávání živin, vitamínů a minerálů, na což jsem byla upozorněna lékařem, došlo mimo jiné k hormonální nerovnováze, problém s cukry v krvi a cholesterolem atd. Příčiny znám, potřebuji pomocí s důsledky.
Tedy
1. hormonální nerovnováha - motání hlavy, mdloby, bolestivá menstruace, šílená únava i po kvalitním spánku, brnění konečků prstů, závodění těla, náladovost, agresivita, napětí, problémy před ms, bolestivá prsa atd. 14 dní jsem ko a nemohu ani fungovat v práci, týden před ms a během ms.
2. Překyselený žaludek, špatné fungování dvanácterníku
3. Posílení imunity v důsledku diety, nemám příjem vitamínů, nesmím ovoce ani zeleninu,proto 4x od ledna šílená chřipka, záněty atd. Doplňky stravy z lékárny mi dráždí žaludek, tudíž zhoršují situaci.
Děkuji za tipy a rady.

Máte zdravotní potíže a nevíte si rady?

Pomůžeme vám vybrat správnou kombinaci bylinek, výrobků i způsob jejich užití.

Matka příroda má léčivé přípravky pro každého.

PROFESIONÁLNÍ ONLINE PORADNA PŘÍRODNÍ MEDICÍNY

POLOŽIT DOTAZ
Podpořte poradnu dobrovolným příspěvkem na účet: 1436785173/0800